Poznaj nieograniczony potencjał
dla Twojej firmy lub instytucji

Firma

Podstawa naszej pracy zbudowana jest na przekonaniu, że ludzie stanowią drogocenny kapitał każdej firmy, natomiast inwestycja w ich zasoby przedkłada się na zysk ekonomiczny i rozwój całej organizacji. Wiemy, że najważniejszym zasobem innowacyjnego przedsiębiorstwa jest człowiek i to on świadczy o jego przewadze, rozwoju czy sukcesie. Naszą misją jest wzmacnianie pozycji konkurencyjnej naszych Klientów, poprzez budowanie organizacji uczącej się, adaptującej do zmiennych warunków funkcjonowania na rynku.

Nasza praca ma podstawy nie tylko w solidnym wykształceniu, ale poparta jest codzienną praktyką i autorozwojem. Zespół Centrum Innowacyjnego Biznesu stanowią wyłącznie zawodowi i doświadczeni doradcy, szkoleniowcy, menedżerowie projektów. Na co dzień współpracujemy z wybitnymi ekspertami oraz najlepszymi firmami szkoleniowymi i doradczymi w regionie i Polsce. Wychodzimy z założenia, że jednocząc potencjał i doświadczenie własne i naszych Partnerów, jesteśmy w stanie zrealizować zadania nieosiągalne dla jakiejkolwiek organizacji działającej w pojedynkę. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy zwyczajnie lubią swoją pracę.

O jakości decydują detale i solidne fundamenty. Podczas pracy korzystamy z szerokiej i stale uzupełnianej wiedzy obejmującej m.in. kierowanie projektami w oparciu o akredytowane metodykami zarządzania: PCM, PRINCE2, M_o_R, MSP, a rozwój pracowników firm opieramy m.in. o akredytowane programy nauczania, programowanie neurolingwistyczne, coaching czy mentoring.

Liczne certyfikaty, akredytacje i zaświadczenia, które posiada Centrum Innowacyjnego Biznesu uprawniają do prowadzenia określonych szkoleń oraz potwierdzają prowadzenie ich na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się ze standardami jakimi pracujemy:

Oferta proponowana przez Centrum Innowacyjnego Biznesu, pozwala na:

  • stymulowanie rozwoju firmy przy finansowaniu całego przedsięwzięcia do 100% z funduszy unijnych;
  • stworzenie efektywnego systemu zarządzania;
  • wyposażenie wszystkich pracowników w kompetencje pożądane na pełnionych przez nich stanowiskach;
  • zbudowanie organizacji stale uczącej się, w którą wkład wnoszą wszyscy tworzący ją ludzie;
  • wypracowanie środowiska pracy stymulującego zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy;
  • zapewnienie drożności przepływu wiedzy, doświadczenia i informacji w obrębie całej organizacji.

Jesteśmy pewni, że praca z Centrum Innowacyjnego Biznesu będzie dla Państwa czystą przyjemnością.

 

Tomasz Osak
właściciel

Skontaktuj się z nami!


XNie pokazuj tego powiadomienia Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.